Naše Produkty

Při výběru našeho produktu jste se rozhodli správně.

Přesunutí podnikové výpočetní techniky na vysoce výkonné cloudové řešení je vzrušující vyhlídkou, která slibuje revoluci ve všech procesech v organizaci. Ale také přesun místních serverů do cloudu je velmi složitý a časově náročný proces. Pokud cloudové servery nejsou standardizovány, může to mít za následek různé konfigurace v nasazení, což zase povede k mnoha problémům v konečném produkčním prostředí. Poskytování cloudových serverů Azure by se proto mělo provádět pomocí předkonfigurovaných šablon. 

Věříme, že jste udělali správné rozhodnutí a jsme si jisti, že náše produkty splní vaše očekávání a poskytnou vám požadované výsledky. Děkujeme vám za vaši volbu a těšíme se na vas. 


                                                                                                                Belinda CZ s.r.o. 

JEDNODUCHÝ

Jen několik kliknutí vás dělilo od skutečného produkčního serveru. Musíte vytvořit pouze název serveru a potom jednoduše kliknout na další-další-dokončení. Instalace serveru je stejně jednoduchá jako instalační hra na vašem mobilním telefonu.

SNADNÉ POUŽITÍ

Abyste měli server, nepotřebujete více velkých datových center, pouze internet a přístup k Azure. Používání tohoto virtuálního serveru je stejně snadné jako šálek kávy.

SPLŇUJE VAŠE POŽADAVKY

Protože nechcete ztrácet čas, tyto obrazy serverů vám pomohou mít produkční prostředí co nejdříve, což vám umožní trávit více času se svou rodinou.