NAŠE SLUŽBY

Spravujte své podnikání s námi a sledujte své úspěchy!

Managed Azure Services

Azure Managed Services vám může pomoci zefektivnit procesy, jako je udržování funkčnosti podnikové architektury, prostředků a aplikací tím, že budete mít svého poskytovatele spravovaných služeb (MSP) vždy nad vašimi cloudovými službami Azure – od nahrávání aplikací po monitorování cloudového prostředí.

Azure Managed Services nabízí různé úrovně podpory, které splňují specifické potřeby organizací, od základních po prémiové. Základní balíček podpory poskytuje technickou podporu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a balíček pokročilé podpory zahrnuje rychlejší odezvu, vyhrazené technické správce účtů a proaktivní monitorování a upozornění.

Další informace >

Cloud Migration (Server Migration)

Azure Migrate poskytuje službu zjednodušené migrace, modernizace a optimalizace pro Azure. Všechny kroky před migrací, jako je zjišťování, hodnocení a správná velikost místních zdrojů, jsou zahrnuty pro infrastrukturu, data a aplikace. Rozšiřitelný rámec Azure Migrate umožňuje integraci nástrojů třetích stran, čímž rozšiřuje rozsah podporovaných případů použití. 

Další informace > 

CloudOps (Cloud operations)

Cloudové operace (CloudOps) představují správu, dodávku a spotřebu softwaru ve výpočetním prostředí, kde je omezená viditelnost základní infrastruktury aplikace. V podniku CloudOps využívá principy kontinuální integrace a nepřetržitého nasazení (CI/CD) DevOps k vytváření osvědčených postupů pro dosažení vysoké dostupnosti zdokonalováním a optimalizací obchodních procesů, které běží ve veřejném cloudu. 

Další informace > 

Azure Cloud Consulting and Architecture

Náš tým vysoce talentovaných softwarových konzultantů a architektů, specialistů na velká data, odborníků na umělou inteligenci, datových vědců a odborníků na cloud computing vám může nabídnout nejlepší hodnotu za velmi dostupnou cenu. 


Další informace > 

Create Azure Server Images

Microsoft Azure Image lze vnímat a používat jako jakýsi model pro rychlou instalaci nových serverů. To minimalizuje riziko lidských chyb při vytváření série identických serverů. 

Další informace >