NAŠE SLUŽBY

Spravujte své podnikání s námi a sledujte své úspěchy!

Managed Azure Services

Azure Managed Services zefektivní údržbu podnikové architektury a aplikací tím, že váš poskytovatel spravovaných služeb (MSP) spravuje vaše Azure služby, od nahrávání aplikací po monitorování.

Nabízí různé úrovně podpory, od základní s technickou podporou 24/7 po pokročilou s rychlejší odezvou, vyhrazenými správci účtů a proaktivním monitorováním.

Další informace >

Cloud Migration (Server Migration) 

Azure Migrate poskytuje službu zjednodušené migrace, modernizace a optimalizace pro Azure. Všechny kroky před migrací, jako je zjišťování, hodnocení a správná velikost místních zdrojů, jsou zahrnuty pro infrastrukturu, data a aplikace. Rozšiřitelný rámec Azure Migrate umožňuje integraci nástrojů třetích stran, čímž rozšiřuje rozsah podporovaných případů použití. 

Další informace > 

CloudOps (Cloud operations)

Cloudové operace (CloudOps) představují správu, dodávku a spotřebu softwaru ve výpočetním prostředí, kde je omezená viditelnost základní infrastruktury aplikace. V podniku CloudOps využívá principy kontinuální integrace a nepřetržitého nasazení (CI/CD) DevOps k vytváření osvědčených postupů pro dosažení vysoké dostupnosti zdokonalováním a optimalizací obchodních procesů, které běží ve veřejném cloudu. 

Create Azure Server Images

Microsoft Azure Image lze vnímat a používat jako jakýsi model pro rychlou instalaci nových serverů. To minimalizuje riziko lidských chyb při vytváření série identických serverů. 

Další informace >

Azure Cloud Consulting

Náš tým vysoce talentovaných softwarových konzultantů a architektů, specialistů na velká data, odborníků na umělou inteligenci, datových vědců a odborníků na cloud computing vám může nabídnout nejlepší hodnotu za velmi dostupnou cenu. 


Další informace >