Naše služby

Spravujte své podnikání s námi a sledujte své úspěchy!


Cloud Migration (Server Migration)

(On-premise to Azure Cloud) 

Azure Migrate poskytuje službu zjednodušené migrace, modernizace a optimalizace pro Azure. Všechny kroky před migrací, jako je zjišťování, hodnocení a správná velikost místních zdrojů, jsou zahrnuty pro infrastrukturu, data a aplikace. Rozšiřitelný rámec Azure Migrate umožňuje integraci nástrojů třetích stran, čímž rozšiřuje rozsah podporovaných případů použití. Azure Compute Gallery (dříve známá jako Shared Image Gallery) zjednodušuje sdílení vlastních obrázků ve vaší organizaci. Vlastní obrázky jsou jako obrázky z tržiště, ale vytváříte je sami. Obrazy lze vytvořit z virtuálního počítače, VHD, snímku, spravovaného obrazu nebo jiné verze obrazu. CloudOps (cloud operations)

Cloudové operace (CloudOps) představují správu, dodávku a spotřebu softwaru ve výpočetním prostředí, kde je omezená viditelnost základní infrastruktury aplikace. V podniku CloudOps využívá principy kontinuální integrace a nepřetržitého nasazení (CI/CD) DevOps k vytváření osvědčených postupů pro dosažení vysoké dostupnosti zdokonalováním a optimalizací obchodních procesů, které běží ve veřejném cloudu. 


Create Azure Server Images

Microsoft Azure Image lze vnímat a používat jako jakýsi model pro rychlou instalaci nových serverů. To minimalizuje riziko lidských chyb při vytváření série identických serverů. 

Obrázek již obsahuje: 

  • nainstalovaný OS, 
  • povolené disky, 
  • nainstalované aktualizace, 
  • a aplikace, které chcete vidět na každém serveru. 

Azure Cloud Consulting and Architecture

Náš tým vysoce talentovaných softwarových konzultantů a architektů, specialistů na velká data, odborníků na umělou inteligenci, datových vědců a odborníků na cloud computing vám může nabídnout nejlepší hodnotu za velmi dostupnou cenu. Nabízíme extrémně flexibilní ujednání, kdy si můžete najmout naše odborníky na plný úvazek nebo prostřednictvím pevných nabídek nebo hodinových SWS nebo na základě smlouvy o pronájmu. Poskytujeme služby ve všech odvětvích, včetně bankovnictví, financí, právních služeb, biologických věd a zdravotnictví, technologií, médií a veřejného sektoru. 

Podívejte se na některé z našich služeb: 

  • Database Migration
  • Cloud
  • DevOps
  • Enterprise Architecture
  • General Devices


OBJEDNAT SLUŽBU

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

BELINDA CZ s.r.o

Trust in 25 years IT experience!